skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Prešívaný taburet SULOT TYP 2 je vyrobený z látky v sivej farbe. Taburet disponuje úložným priestorom pod krytom a dvoma šuplíkmi, to ho robí ešte exkluzívnejším. Taburet je jednoduchý, ľahký, prenosný a manipulácia s ním v priestore je skutočne hračkou.
Materiál: látka
Farba: sivá
Rozmery ŠxHxV: 84x43x42 cm
Hĺbka sedu: 42 cm
Výška sedu: 43 cm
Úložný priestor s dvoma šuplíkmi.
Dodávané v demonte.
| farba | Sivá |
|---|---|
| hĺbka | 42.8 cm |
| materiál | Látka |
| šírka | 84.0 cm |
| výška | 43.0 cm |
| hmotnosť | 12.20 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |