skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Pevná kovová konštrukcia je doplnená mäkkým sedadlom v sivej látke. Stoličku možno kombinovať s akýmkoľvek jedálenským stolom z našej ponuky.
Materiál čalúnenie: látka
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 50 000 oderov
Farba: sivá
Materiál nohy: kov
Farba: chróm
Rozmery (ŠxHxV): 46x57x99 cm
Výška sedu : 46 cm
Hĺbka sedu: 42 cm
Šírka sedu: 46 cm
Výška chrbtovej opierky: 56 cm
Šírka chrbtovej opierky: 40,5 cm
Maximálna nosnosť: 100 kg
Hmotnosť: 5,1 kg
Prešívaná
Vhodné do jedálne
Dodávané v demonte
Nazrite do celej kolekcie dizajnových stoličiek ADORA 2 NEW
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 5.73 kg |
| farba | Sivá |
| materiál | Látka |
| hĺbka | 56.0 cm |
| šírka | 46.0 cm |
| výška | 99.0 cm |