skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | Na sklade od: 18.05.2026 |
|---|
Spodná skrinka JULIA TYP 53 je šuplíková. Šuplíky sa otvárajú pomocou kovovej úchytky.
Materiál skrinka: DTD laminovaná/MDF
Farba skrinka: tmavosivá/biela
Materiál úchytky: kov
Farba úchytky: matný chróm
Rozmery (ŠxHxV): 40x52x82 cm
Hrúbka materiálu: 16 mm
S dvierkami
S nožičkami
S kovovou úchytkou
Dodávané so soklom
Plastové nožičky
Dodávané v demonte
Skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky. Pracovnú dosku v prevedení gold craft oak v hrúbke 38 mm je možné doobjednať v cene 39 Eur/1 bm. Presný rozmer, ktorý potrebujete, je potrebné uviesť do poznámky v objednávke.
| farba | Sivá |
|---|---|
| hĺbka | 52.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 40.0 cm |
| výška | 82.0 cm |
| hmotnosť | 24.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |