skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Horná skrinka JULIA TYP 5 je policová. Dvierka sa otvárajú pomocou kovovej úchytky.
Materiál skrinka: DTD laminovaná/MDF
Farba skrinka: tmavosivá/biela
Materiál úchytky: kov
Farba úchytky: matný chróm
Rozmery (ŠxHxV): 45x32x72 cm
Hrúbka materiálu: 16 mm
S dvierkami
Policová
S kovovou úchytkou
Dodávané v demonte
Skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky. Pracovnú dosku v prevedení gold craft oak v hrúbke 38 mm je možné doobjednať v cene 39 Eur/1 bm.
| farba | Sivá |
|---|---|
| hĺbka | 32.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 45.0 cm |
| výška | 72.0 cm |
| hmotnosť | 15.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |