skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Regál kocka SARAH
Vhodný do obývacej izby, detskej či študentskej izby. Svoje využitie nájde aj v kancelárií alebo pracovni. Poskytuje až šestnásť odkladacích plôch. Vyrobený je z kvalitnej DTD laminovanej a vo farebnom prevedení dub sonoma. Prináša ďalšie veľké plus, ide o kvalitný slovenský výrobok.
Materiál: DTD laminovaná
Farba: dub sonoma
Rozmery (ŠxHxV):139x33x144 cm
Hrúbka materiálu: 16 mm
Vnútorné rozmery úložného priestoru (ŠxV): 34x32,5 cm
Dodávané v demonte.
Do jednotlivých otvorov si môžete dokúpiť úložný box TOFI-LEXO
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 33.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 139.0 cm |
| výška | 144.0 cm |
| hmotnosť | 52.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |