skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Príručný stolík KALA .
Vyrobený z materiálov kov a DTD fóliovaná, ktoré sa výborne dopĺňajú. Potešenie z jeho všestranného využitia bude mať celá rodina.
Materiál: DTD fóliovaná/kov
Farba: efekt dub/čierna
Rozmery(ŠxHxV): 40x40x61 cm
Hrúbka materiálu: 15 mm
Dodávané v demonte.
Príručný stolík KALA nájdete v našej ponuke aj v prevedení biela
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 40.0 cm |
| materiál | Kov |
| šírka | 40.0 cm |
| výška | 61.0 cm |
| hmotnosť | 3.80 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |