skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Elegantný príručný stolík RONIN.
V čiernej farbe s kovovými nohami zapadne do každého interiéru. Kvalitné materiály MDF a kovové nohy zvýraznia jeho eleganciu.
Farba: čierny dub/čierne kovové nohy
Materiál: MDF/kov
Rozmery (ŠxHxV): 48x48x48 cm
Hrúbka materiálu: 15 mm
Dodávané v demonte.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 48.0 cm |
| materiál | MDF |
| šírka | 48.0 cm |
| výška | 48.0 cm |
| hmotnosť | 3.67 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |