skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Materiál: laminovaná DTD
Farba: biela/betón
Rozmery (ŠxHxV): 150x32x190 cm
Botník
Zrkadlo
Rozmery zrkadla (ŠxHxV): 69,8x1,9x90,4 cm
Otvorený úložný priestor
Skrinka s policami
Rozmery skrinky (ŠxV): 40,4x95 cm
Polica
Tri háčiky
Nosnosť háčika: 1 kg
Plastové úchytky
Farba úchytiek: strieborná
Odporúčame pripevniť k stene
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 72.20 kg |
| farba | Biela |
| materiál | Drevotrieska |
| hĺbka | 32.0 cm |
| šírka | 150.0 cm |
| výška | 190.0 cm |