skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Materiál: DTD laminovaná
Farba: alpská biela
Rozmery (ŠxHxV): 115,5x44x210 cm
Hrúbka materiálu: 1,6 cm
Kovové úchytky
Farba úchytiek: antické striebro
Úložný priestor
Zrkadlo
Skrinka s policou
Nosnosť police: 4 kg
Vešiaková časť
Kovové háčiky
Farba háčíkov: antické striebro
Nosnosť háčikov: 5 kg
Na nožičkách
Výška nožičiek: 8 cm
Ľavé prevedenie
Odporúčame pripevniť k stene
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 71.86 kg |
| farba | Biela |
| materiál | Drevotrieska |
| hĺbka | 44.0 cm |
| šírka | 115.5 cm |
| výška | 210.0 cm |