Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | Na sklade od: 30.04.2026 |
|---|
PC stôl s regálom MINESON, kvalitný a multifunkčný, ideálny na vypracovanie akýchkoľvek úloh. Písací stôl MINESON ponúka množstvo úložného priestoru. Spojením stola a regála vznikol praktický kúsok, ktorého prednosti oceníte aj v domácej pracovni. Dokumenty, písacie potreby a všetko ostatné, čo potrebujete k práci či žiaci a študenti ku školským aktivitám, odložte do šuplíkov, skrinky či na police otvoreného regála. Vyrobený je z kvalitného materiálu DTD laminovaná v jedinečnom farebnom prevedení dub sonoma. Tento moderný komplet môžete umiestniť ku stene alebo do priestoru.
Materiál: DTD laminovaná
Farba: dub sonoma
Rozmery (ŠxHxV): 124x90x145 cm
Hrúbka materiálu: 16 mm
S regálom
Dva šuplíky
Skrinka
Otvorený úložný priestor
S úchytkami
Dodávané v demonte
V našej ponuke nájdete PC stôl s regálom MINESON aj v iných farebných prevedeniach.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 90.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 124.0 cm |
| výška | 145.0 cm |
| hmotnosť | 57.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |