Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
PC stôl, dub svetlý/biela, PSALMO
Ponúka priestrannú pracovnú plochu na notebook, knihy, písacie potreby alebo stolnú lampu. Na uľahčenie práce má aj otvor na káble a niekoľko organizérov na stolovej doske, kam môžete umiestniť dokumenty, spisy alebo kancelárske potreby. Vyrobený je z laminovanej DTD v prevedení dub svetlý. Jeho konštrukcia je vyrobená z kovu v bielej farbe. Disponuje aj vyvýšenou zadnou časťou, ktorá zabraňuje padaniu príslušenstva a predmetov zo stola.
Materiál doska: DTD laminovaná/kov
Farba: dub svetlý/biela
Rozmery (ŠxHxV): 90x50x85 cm
Hrúbka materiálu: 1,5 cm
Nosnosť: 40 kg
Vyvýšená zadná časť
Otvor na káble
Priemer otvoru na káble: 5 cm
Organizér na stolovej doske
Moderný dizajn
Viacúčelový stôl
Univerzálne využitie
Pracovný/písací stôl
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 11.80 kg |
| farba | Hnedá |
| materiál | Drevotrieska |
| hĺbka | 50.0 cm |
| šírka | 90.0 cm |
| výška | 85.0 cm |