skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Konzolový stolík FITRON je vyrobený z laminovanej drevotrieský v univerzálnom bielom prevedení. Je ideálnym doplnkom každej predsiene, obývačky alebo spálne. Môžete naň poukladať kvety, bytové dekorácie alebo rodinné fotografie.
Materiál: laminovaná drevotrieska
Farba: biela
Rozmery (ŠxHxV): 183x28x80 cm
Hrúbka konštrukcie: 48 mm
Nosnosť: 30 kg
Konzolový stolík
Dodávané v demonte
| farba | Biela |
|---|---|
| hmotnosť | 16.80 kg |
| hĺbka | 28.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 183.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 80.0 cm |