Na sklade od: 11.05.2026
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Vyrobený je z MDF v jedinečnom bielom prevedení. Očarí ako odkladací stolík, alebo spolu so zrkadlom poslúži na posledné skrášlenie pred odchodom z domu. Interiér môže zdobiť aj ako toaletný, písací či nočný stolík. Disponuje úložným priestorom v podobe jedného šuplíka. Minimalistický dizajn, maximálne využitie.
Materiál: MDF
Farba: biela
Rozmery (ŠxHxV): 80x40x75 cm
Nosnosť: 20 kg
Jeden šuplík
Konzola
Konzolový stolík
Dodávané v demonte.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 40.0 cm |
| materiál | MDF |
| šírka | 80.0 cm |
| výška | 75.0 cm |
| hmotnosť | 10.30 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |