Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Kancelárske kreslo ARNAUD 2 NEW je čalúnené čiernou ekokožou, ktorá je kvalitná a pôsobí dizajnovo. Konštrukcia je vyrobená z kovu a je ukončená univerzálnymi kolieskami, ktoré sú vhodné na tvrdé aj mäkké podlahy. K dispozícii sú polohovacie operadlo a výsuvná podnož. Podnož stačí vysunúť. Ak ju práve nepotrebujete, zasuňte ju pod sedadlo. Podnož nezaberá miesto a neprekáža. Kreslo má mechanizmus na nastavenie výšky sedu. Opierky na ruky sú plastové, čalúnené čiernou ekokožou.
Farba: čierna/chrómovaná
Materiál: ekokoža/kov
Oderuodolnosť ekokože podľa testu Martindale: 100 000 oderov
Rozmery (ŠxHxV): 65x77x105-115 cm
Výška sedu: 45-55 cm
Hĺbka sedu: 50 cm
Šírka sedu: 50 cm
Šírka chrbtovej opierky: 50 cm
Výška chrbtovej opierky: 67 cm
Nosnosť: 110 kg
Výsuvná teleskopická podnož
Otočná o 360°
Nastavenie sklonu operadla 90° - 135°
S odnímateľnou opierkou hlavy
Tvarované sedadlo
Možnosť nastaviť výšku sedu
Čalúnené plastové opierky na ruky
Päťramenná chrómová podstava
Univerzálne kolieska
Vhodné na tvrdé a mäkké podlahy
Dodávané v demonte
| farba | Čierna |
|---|---|
| hmotnosť | 17.90 kg |
| hĺbka | 77.0 cm |
| materiál | Ekokoža |
| šírka | 65.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 105.0 cm |