skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Materiál: DTD laminovaná/ABS hrany
Farba: dub wotan
Rozmery (ŠxHxV): 67,5x67,5x78 cm
Hrúbka materiálu: 1,6 cm
Nosnosť: 15 kg
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 14.00 kg |
| farba | Hnedá |
| materiál | Drevotrieska |
| hĺbka | 67.5 cm |
| šírka | 67.5 cm |
| výška | 78.0 cm |