Na sklade od: 05.07.2026
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Stôl PASTER je vyrobený z kvalitného tvrdeného skla a čiernej ocele. Plát stola je predpripravený na osadenie slnečníka. Použitý materiál je nenáročný na údržbu. Konštrukcia je pevná a zabezpečuje stolu stabilitu. Stôl je určený až pre šesť osôb. Stôl doporučujeme kombinovať so stoličkami ALDERA z našej ponuky, čím vytvoríte jedinečný a moderný set.
Materiál: tvrdené sklo/čierna oceľ
Rozmery (ŠxHxV): 150x90x70 cm
Stôl je predpripravený na osadenie slnečníka
Pre šesť osôb
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 26.00 kg |
| farba | Čierna |
| materiál | Sklo |
| hĺbka | 90.0 cm |
| šírka | 150.0 cm |
| výška | 70.0 cm |