skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Materiál: keramika/kov
Farba: svetlosivý mramor/čierna
Rozmery (ŠxHxV): 160x90x75 cm
Hrúbka materiálu: 1,2 cm
Vhodný pre 6-8 osôb
Stabilná kovová podnož
Kovové klzáky
Nosnosť: 45 kg
Dodávané v demonte
| farba | Sivá |
|---|---|
| hmotnosť | 50.00 kg |
| hĺbka | 90.0 cm |
| materiál | Keramika |
| šírka | 160.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 75.0 cm |