skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Luxusný a dizajnový rozkladací jedálenský stôl s pevnou podstavou a vrchným plátom v prevedení biela HG.
Farebné prevedenie: biela s extra vysokým leskom HG,
Materiál: MDF+oceľ
Rozmery ŠxHxV: 160-220x90x76 cm
Plocha stola až 220x90cm
Vrchná časť: 40 mm
Spodná časť: 30 mm
Dodávané v demonte.
Jedálenský stôl PERAK odporúčame kombinovať so stoličkami ABIRA NEW
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 90.0 cm |
| materiál | MDF |
| šírka | 160.0 cm |
| výška | 76.0 cm |
| hmotnosť | 86.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |