Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Sektorový nábytok MONTANA prináša do vášho interiéru harmóniu a pozitívnu energiu. Je ideálny na zariadenie obývačiek, jedální, spální či pracovní. Tento nábytok je vyrobený z laminovanej DTD, pričom je doplnený kvalitnými ABS hranami, ktoré zabezpečujú čistý a odolný vzhľad. MONTANA je k dispozícii v elegantnom prevedení dub lefkas tmavý, ktoré vás očarí svojím prirodzeným vzorom dreva a jemným prelínaním odtieňov hnedej.
Jedálenský stôl 16 MONTANA STW je ideálny na rodinné stretnutia alebo oslavy s priateľmi. Poskytne vám priestor na jedlo aj zábavu. Je rozkladací a dosiahne veľkosť až 203 cm.
Materiál: DTD laminovaná
Farebné prevedenie: dub lefkas.
Rozmery (ŠxHxV): 160-203x90x82 cm
Hrúbka materiálu: 36 mm
Rozkladací
Dodávané v demonte.
Nazrite do celej našej ponuky sektoru MONTANA
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 90.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 160.0 cm |
| výška | 82.0 cm |
| hmotnosť | 72.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |