Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Disponuje funkciou rozkladu, ktorý je vhodným riešením pri rodinných oslavách a pri nečakanej početnej návšteve. Veľká stolová doska je vyrobená z MDF v bielom farebnom prevedení a z tvrdeného skla. Stabilitu mu zabezpečujú nohy vyrobené z MDF a nehrdzavejúceho kovu. Nohy stoja na podstave, ktorá je vyrobená z MDF a skla v bielom farebnom prevedení. Vďaka bielej s leskom HG tento moderný kúsok zapadne do každého priestoru.
Materiál doska stola: MDF/tvrdené sklo
Farba: biela HG
Rozmery (ŠxHxV): 160-200x90x75 cm
Hrúbka materiálu vrchnej dosky: 4,1 cm
Hrúbka MDF: 3,6 cm
Hrúbka tvrdeného skla: 0,5 cm
Konštrukcia nohy: MDF/nehrdzavejúci kov
Podstava: MDF/sklo
Praktický
Vhodný pre 6-8 osôb
Nosnosť: 60 kg
Dodávané v demonte
| farba | Biela |
|---|---|
| hmotnosť | 70.00 kg |
| hĺbka | 90.0 cm |
| materiál | MDF |
| šírka | 160.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 75.0 cm |