skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Jedálenský stôl, Zarni
Vrchný plát stola má skosené hrany, stredová noha je v tvare elipsy. Stabilitu stola zaručuje oceľová podnož. Luxusný vzhľad násobí vysoký lesk. Stôl je vyrobený z kvalitnej MDF a nehrdzavejúcej ocele.
Materiál: MDF/nehrdzavejúca oceľ
Farba: biela vysoký lesk
Rozmery (ŠxHxV): 150x80x75 cm
Vrchná časť: 40 mm
Spodná časť: 30 mm
Dodávané v demonte
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 80.0 cm |
| materiál | MDF |
| šírka | 150.0 cm |
| výška | 75.0 cm |
| hmotnosť | 41.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |