Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
RINALDO TYP 2 je praktický a elegantný stôl, ktorý je ideálny pre menšie priestory, kaviarne, reštaurácie alebo domáce jedálne. Jeho moderný vzhľad dopĺňa laminovaná DTD doska v bielom prevedení. Stôl je stabilný vďaka kovovej podstave v čiernej farbe. Navrhnutý je tak, aby pohodlne usadil 4 až 6 osôb. Užívajte si svoju kávu, obed alebo večeru s naším bistro stolom RINALDO TYP 2.
Materiál: DTD laminovaná/kov
Farba: biela/čierna
Rozmery (ŠxHxV): 120x60x75 cm
Hmotnosť: 21 kg
Hrúbka materiálu: 2,3 cm
Nosnosť: 60 kg
Kovová podstava
Moderný dizajn
Stôl typu: bistro
Dodávané v demonte
Objavte našu kolekciu moderných stolov RINALDO.
Ak hľadáte stôl v iných rozmeroch, nezabudnite sa pozrieť na celú ponuku stolov, kde nájdete ten ideálny kúsok pre vás.
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 22.50 kg |
| farba | Čierna |
| materiál | Kov |
| hĺbka | 60.0 cm |
| šírka | 120.0 cm |
| výška | 75.0 cm |