Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Závesné kreslo BUBBLE NEW TYP 1 : moderný dizajn, pevná konštrukcia s nehrdzavejúcou oceľou aj praktické detaily. Kreslo je vhodné do exteriéru aj interiéru. O vašu pohodu sa postará aj mäkučký vankúšik v sivej farbe. Závesné kreslo je k dispozícii v transparentnom prevedení so strieborným rámom.
Materiál: nehrdzavejúca oceľ/ akryl/látka
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 95 000 oderov
Farba rámu: strieborná
Farba akrylu: transparentná
Farba vankúša: sivá
Rozmery kresla (ŠxHxV): 102x61x102 cm
Vnútorný priemer: 97 cm
Hĺbka sedenia: 60 cm
Dĺžka retiazky: 204 cm
Maximálna nosnosť: do 100 kg
Vhodné do interiéru aj exteriéru
Dodávané s vankúšom
Vankúše sú vodeodolné
So zipsom na spodnej strane vankúša
Dodávané v monte
Nezodpovedá tvar alebo farba kresla vašim predstavám? Prezrite si našu kompletnú ponuku závesných kresiel a nájdite to pravé pre vás.
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 26.30 kg |
| farba | Strieborná |
| materiál | Oceľ |
| hĺbka | 62.0 cm |
| šírka | 106.0 cm |
| výška | 106.0 cm |