Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Závesné kreslo KALEA je vhodné na umiestnenie do exteriérov aj interiérov. Pevný oceľový rám zaisťuje perfektnú stabilitu. Samotné kreslo je vyrobené z umelého ratanu, ktorý je pevný, pružný a odolný voči poveternostným podmienkam. Komfort zabezpečuje pohodlný veľký vankúš. Celkový vzhľad kresla pôsobí prírodne a výborne dotvára atmosféru záhrad, balkónov či terás.
Materiál: oceľ/látka/umelý ratan
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 95 000 oderov
Farebné prevedenie :sivý rám/sivý ratan/vankúš svetlosivá
Rozmer so stojanom : 105x105x195 cm
Rozmery kreslo : 80x80x128 cm
Výška rámu: 195 cm
Maximálna nosnosť 130 kg
Dodávané s vankúšmi
Stojan je súčasťou balenia
Dodávané v demonte
Nazrite do celej našej ponuky závesných kresiel Kalea v rôznych farebných prevedeniach.
| farba | Sivá |
|---|---|
| hmotnosť | 19.50 kg |
| hĺbka | 105.0 cm |
| materiál | Látka |
| šírka | 105.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 195.0 cm |