skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Záhradný stôl, biela oceľ/dub, BONTO
Stabilitu zabezpečuje pevná a stabilná konštrukcia z bielej ocele. Stôl je stabilný aj vďaka vrchnej doske vo farebnom prevedení dub, ktorá je vyrobená z materiálu polywood. Stôl BONTO sa hodí takmer kdekoľvek, nielen do záhrady. Určite ho uvítate aj na terase či balkóne.
Materiál: oceľ/polywood
Farba: biela/dub
Rozmery (ŠxHxV): 150x90x73 cm
Nosnosť: 25 kg
Vhodný pre 4-6 osôb
Jednoduchý
Zahradný
Dodávané v monte
Stôl môžete ľahko kombinovať so stoličkou BONTO a záhradným lehátkom BONTO z našej ponuky.
Hľadáte iný typ záhradného stola alebo vám nevyhovuje farba? Prezrite si našu ponuku záhradných stolov a nájdite ten pravý pre váš priestor.
| farba | Biela |
|---|---|
| hmotnosť | 25.50 kg |
| hĺbka | 90.0 cm |
| materiál | Oceľ |
| šírka | 150.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 73.0 cm |