skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Vstavaná skrinka JULIA TYP 81 je s dvomi dvierkami. Dvierka sa otvárajú pomocou kovových úchytiek. Skrinka je predpripravená na vstavanú rúru a mikrovlnku.
Materiál skrinka: DTD laminovaná/MDF
Farba skrinka: svetlosivá/biela
Materiál úchytky: kov
Farba úchytky: matný chróm
Rozmery (ŠxHxV): 60x58x217,2 cm
Vnútorný rozmer na rúru (ŠxHxV): 56,8x56,5x59 cm Vnútorný rozmer na mikrovlnku (ŠxHxV): 56,8x56,5x38 cm
Hrúbka materiálu: 16 mm
S dvierkami
Dodávané so soklom
Plastové nožičky
S kovovými úchytkami
Dodávané v demonte
Kvalitný slovenský výrobok
Skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky. Pracovnú dosku v prevedení gold craft oak v hrúbke 38 mm je možné doobjednať v cene 39 Eur/1 bm.
| farba | Sivá |
|---|---|
| hĺbka | 58.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 60.0 cm |
| výška | 217.2 cm |
| hmotnosť | 59.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |