skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | Na sklade od: 19.06.2026 |
|---|
Koncová doska JULIA TYP 95, vhodná na boky kuchynských skriniek.
Materiál skrinka: DTD laminovaná
Farba skrinka: biela
Rozmery (ŠxHxV): 1,6x59x82 cm
Hrúbka materiálu: 16 mm
Dodávané v demonte
Skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky. Pracovnú dosku v prevedení gold craft oak v hrúbke 38 mm je možné doobjednať v cene 39 Eur/1 bm.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 59.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 1.6 cm |
| výška | 82.0 cm |
| hmotnosť | 6.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |