Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Sektorový systém PROVANCE prináša do vášho domova provensálsky štýl s nádychom pokoja a vidieka, ideálny pre romantické duše. Dodá vašemu interiéru útulnosť a teplo domova.
Nábytok je kombinovateľný podľa vlastnej fantázie, vhodný na zariadenie obývacej izby, jedálne a spálne. Vyrobený je z laminovaných drevotrieskových dosiek v odtieňoch sosna andersen a dub lefkas.
Vitrína W2D2S PROVANCE ponúka uzavretý aj otvorený úložný priestor. Je dvojdverová a vybavená originálnymi úchytkami. Obsahuje dva šuplíky, police a priestor na fľašky, čo ju robí praktickou a štýlovou voľbou do vášho interiéru.
Materiál: DTD laminovaná
Farba: sosna andersen/dub lefkas
Rozmery (ŠxHxV): 140x43x198 cm
Hrúbka materiálu korpus: 15 mm
Hrúbka materiálu hornej dosky: 36 mm
Otvorený úložný priestor
S policami
So šuplíkmi
So skrinkami
Dodávané v demonte.
Celú ponuku nábytku do obývacej izby v provensálskom štýle hľadajte v sektore PROVANCE
V ponuke máme sektor PROVANCE aj v iných farebných prevedeniach.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 43.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 140.0 cm |
| výška | 198.0 cm |
| hmotnosť | 110.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |