skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Vitrína typ 05, vhodná na zariadenie obývacích izieb, spální aj pracovní.
Materiál: DTD laminovaná.
Hrany jednotlivých komponentov sú ukončené vrúbkovanou lištou.
Farebné prevedenie: dub sonoma.
Rozmery (ŠxVxH): 63x192x39 cm.
Hrúbka materiálu korpus: 16 mm
Hrúbka materiálu vrchnej dosky: 22 mm Hrúbka materiálu spodnej dosky: 22 mm Dodávaná v demonte
Zariaďte si kompletnú kancelársku sektorovú zostavu GRAND.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 39.0 cm |
| materiál | Sklo |
| šírka | 63.0 cm |
| výška | 192.0 cm |
| hmotnosť | 55.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |