skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Vitrína KRW2 KORA, je tromi policami rozdelená na štyri úložné priestory. V spodnej časti sú dva rovnako hlboké šuplíky. Dvere vitrín sú so sklom.
Farebné prevedenie samoa king.
Materiál laminovaná DTD, MDF, kov, sklo.
Rozmery (ŠxHxV): 88x40x193 cm
Hrúbka materiálu korpus: 15 mm
Hrúbka materiálu vrchnej dosky: 22 mm
Hrúbka materiálu dolnej dosky: 22 mm
Výška spodného priestoru od podlahy: 10,5 cm
Rustikálny štýl
Ozdobné lišty
Kovové úchytky
Tri police vo vnútri vitríny
Dva šuplíky
Dodávané v demonte
Nazrite do celej našej ponuky sektoru KORA v prevedení Samoa King
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 40.0 cm |
| materiál | Sklo |
| šírka | 88.0 cm |
| výška | 193.0 cm |
| hmotnosť | 60.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |