Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Hľadáte slobodný, bezpečný a idylický štýl? Kolekcia OLJE v provensálskom štýle vás určite osloví. Tento obývačkový sektor má množstvo komponentov, ktoré skvele zariadia nielen obývaciu izbu, ale aj spálňu, študentskú izbu či predsieň. OLJE je vyrobená z laminovanej drevotriesky s ABS hranami a MDF dvierkami, v originálnom bielom prevedení.
Visiaci regál OLJE 160 má tri odkladacie plochy a príjemné biele farebné prevedenie.
Materiál: DTD laminovaná/ABS hrany
Farba: biela
Rozmery (ŠxHxV): 158x37x36,6 cm
Hrúbka materiálu: 1,6 cm
Otvorený úložný priestor
Predelený úložný priestor
Spodná a vrchná lišta
Tri odkladacie časti
ABS hrany
Bez LED osvetlenia
Možnosť dokúpenia LED osvetlenia
Dodávaný v demonte
Visiaci regál OLJE si pýta LED osvetlenie. Kúpiť ho môžete priamo na našom e-shope
Sektorovým nábytkom OLJE zariadite celú domácnosť podľa vašich predstáv.
| farba | Biela |
|---|---|
| hmotnosť | 22.60 kg |
| hĺbka | 37.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 158.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 36.6 cm |