Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Sektorový systém PROVANCE prináša do vášho domova provensálsky štýl s nádychom pokoja a vidieka, ideálny pre romantické duše. Dodá vašemu interiéru útulnosť a teplo domova.
Nábytok je kombinovateľný podľa vlastnej fantázie, vhodný na zariadenie obývacej izby, jedálne a spálne. Vyrobený je z laminovaných drevotrieskových dosiek v odtieňoch sosna andersen a dub lefkas.
Polica P2 PROVANCE ponúka otvorený úložný priestor, ideálny na vystavenie rodinných fotografií alebo suvenírov, ktoré chcete mať stále na očiach.
Materiál: DTD laminovaná
Farba:sosna Andersen/dub lefkas
Rozmery (ŠxHxV): 160x20x20 cm
Hrúbka materiálu korpus: 15 mm
Otvorený úložný priestor
Dodávané v demonte
Celú ponuku nábytku v provensálskom štýle hľadajte v sektore PROVANCE sosna Andersen/dub lefkas
V ponuke máme sektor PROVANCE aj v iných farebných prevedeniach.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hmotnosť | 8.00 kg |
| hĺbka | 20.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 160.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 20.0 cm |