skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Ponúka osem políc a navyše je v prírodnej farbe, preto elegantne zapadne do každého interiéru. Vyrobený je z lakovaného bambusu. Jeho najväčším plusom je všestrannosť, je určený na črepníki s kvetmi, použiť ho môžete kdekoľvek.
Materiál: bambus lakovaný
Farba: bambus
Rozmery (ŠxHxV): 90x25x85 cm
Osem políc
Nie je vhodný do exteriéru
Nosnosť: 10 kg na jednu policu
Dodávané v demonte
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 25.0 cm |
| materiál | Bambus |
| šírka | 103.5 cm |
| výška | 85.0 cm |
| hmotnosť | 4.60 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |