Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Obývačkový sektor z kolekcie DORSI okúzli nejedného návštevníka vašej domácnosti. Prichádza s množstvom komponentov, s ktorými zariadite nielen obývaciu izbu, ale vkusne dotvoríte priestor vo vašej jedálni, spálni, študentskej izbe, kancelárii alebo predsieni. DORSI je vyrobený z laminovanej drevotriesky, korpus je MDF. Originálny je farebným prevedením dub navarra. Pri manipulácii s nábytkom vám pomôžu praktické čierne kovové úchytky.
Na TV stolík DORSI 2D1S/135 umiestnite televízor a všetky multimediálne zariadenia, ktoré potrebujete. Poskytuje úložný priestor v podobe otvorenej police, jedného šuplíka a dvoch dvierkami uzatvorených skriniek.
Materiál: DTD laminovaná/MDF
Farba: dub navarra
Rozmery (ŠxHxV): 135x41x53,6 cm
Hrúbka materiálu: 1,6 cm
Dvojdverový
Dve skrinky
Otvorený úložný priestor
Rozmer otvoreného úložného priestoru (ŠxV): 54,6x22,6 cm
Jeden šuplík
Výška šuplíka: 21,6 cm
Plastové úchytky
Farba úchytiek: čierna
Nosnosť vrchnej dosky, skrinky: 10 kg
Nosnosť šuplíka, police: 5 kg
Moderný dizajn
Dodávané v demonte
Nahliadnite do celej našej ponuky obývacieho systému DORSI.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hmotnosť | 32.36 kg |
| hĺbka | 41.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 135.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 53.6 cm |