Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Dizajnová stolička BALI 2 NEW je komfortná a štýlová, s vynikajúcimi vlastnosťami a moderným vzhľadom. Kombinuje plast, ekokožu a drevo. Pevné drevené nohy v odtieni buk sú spojené s plastovým sedadlom a pohodlným plastovým operadlom. Sedacia časť, čalúnená ekokožou, je vyplnená vložkou pre extra mäkké sedenie, čo zabezpečuje maximálny komfort.
Materiál: akryl/ekokoža/bukové drevo
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 100 000 oderov
Farba: transparentná modrá/biela/buk
Rozmery (ŠxHxV): 48x54x80 cm
Výška sedu: 46 cm
Hĺbka sedu: 42 cm
Extra mäkké sedenie
Akrylové prevedenie
Nosnosť: 110 kg
Dodávané v demonte
Pozrite si našu ponuku stoličiek BALI aj v iných farebných prevedeniach
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 4.90 kg |
| farba | Hnedá |
| materiál | Drevo |
| hĺbka | 54.0 cm |
| šírka | 48.0 cm |
| výška | 80.0 cm |