skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Spodná skrinka D60 s dvierkami ku kuchyni SICILIA
Prevedenie: DTD laminovaná/MDF lišty
Farba: biela/sosna Andersen
Rozmery (ŠxHxV): 60x47x82 cm
Hrúbka materiálu: 15 mm
Spodné skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky. Pracovná doska v hrúbke 3,8 cm a vo farebnom prevedení dub pieskovec v hrúbke 2,8 cm za 42 eur/bm a pracovnú dosku vo farebnom prevedení dub Lancelot v hrúbke 3,8 cm za 56 eur/bm.
Presný rozmer (pracovná doska), je potrebné uviesť do poznámky v objednávke.
V našej ponuke nájdete aj ostatné skrinky ku kuchyni SICILIA.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 47.0 cm |
| materiál | MDF |
| šírka | 60.0 cm |
| výška | 82.0 cm |
| hmotnosť | 20.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |