skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Spodná skrinka D30 s dvierkami, pravá ku kuchyni SICILIA
Prevedenie: DTD laminovaná/MDF lišty
Farba: biela/sosna Andersen
Rozmery (ŠxHxV): 30x47x82 cm
Hrúbka materiálu: 15 mm
Spodné skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky. Pracovná doska v hrúbke 3,8 cm a farbe sosna sdersen - v cene 44 Eur/1 bm a pracovná doska v hrúbke2,8 cm a farbe orech Milano - v cene 35 Eur/ 1bm
Presný rozmer (pracovná doska), je potrebné uviesť do poznámky v objednávke.
V našej ponuke nájdete aj ostatné skrinky ku kuchyni SICILIA.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 47.0 cm |
| materiál | MDF |
| šírka | 30.0 cm |
| výška | 82.0 cm |
| hmotnosť | 13.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |