skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Potravinová vysoká dvojdverová skrinka PRADO 40DK-210 2F z luxusnej základnej kuchynskej zostavy, ktorá dodá každej kuchyni žiarivý lesk. Má systém tichého zatvárania dvierok a kovové úchytky.
, Materiál: DTD laminovaná,
Prevedenie: krém vysoký lesk,
Rozmery ŠxVxH: 40x210x57 cm
Dodávané v demonte
Dodávané s pracovnou doskou.
| hmotnosť | 52.90 kg |
|---|---|
| hĺbka | 57.0 cm |
| šírka | 40.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 210.0 cm |
| farba | Sivá |
| materiál | MDF |