skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Horná skrinka
Materiál: DTD laminovaná
Prevedenie: biela vysoký lesk
Rozmery ŠxVxH: 59/59x71,5x31 cm
Dodávané v demonte
Sektorové skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky vrátane spodnej lišty. Možnosť dokúpiť PD travertyn v cene 38 Eur/1m.
Možnosť dokúpiť univerzálny Ľ/P drez v cene 67 Eur.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 31.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 59.0 cm |
| výška | 71.5 cm |
| hmotnosť | 22.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |