skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Skriňa Typ A komponent z predsieňovej zostavy MARIO NEW, poskytne vám dostatok úložného priestoru. Vyrobená je z kvalitnej DTD laminovanej vo farebnom prevedení dub sonoma. Vo vnútri skrine sa nachádza vešiaková tyč s policou. Ďalšiu policu nájdete v spodnej časti skrine. Šuplík poskytuje miesto pre rukavice, šatky alebo slnečné okuliare.
Materiál DTD laminovaná,
Farebné prevedenie: dub sonoma.
Rozmery: (ŠxVxH): 60,2x201,5x30,6 cm.
Hrúbka materiálu: 16/22 mm
S úložným priestorom
Vešiaková
Dve police
Jeden šuplík
Nosnosť každej police: 5 kg
Dvierka majú hladké zakončenia.
Dodávané v demonte
Ďalšie prvky zo sektorovej predsiene MARIO NEW hľadajte v našej ponuke.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 30.6 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 60.2 cm |
| výška | 201.5 cm |
| hmotnosť | 42.50 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |