skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Skladací taburet s úložným priestorom ZAMIRA
Jeho kúpou získate miesto na príležitostné sedenie, využitie nájde aj v predsieni alebo detskej izbe. Kvalitná ekokoža v bielej farbe podčiarknutá detailným stehom dodáva taburetu ten správny nadčasový dizajn. Funkcia skladania vám zabezpečí, že taburet môžete kdekoľvek odložiť, prípadne ľahko preniesť do inej miestnosti.
Farba: biela
Materiál: ekokoža
Rozmery (ŠxHxV): 114x38x38 cm
Odnímateľné veko, funkcia zloženia
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 38.0 cm |
| materiál | Ekokoža |
| šírka | 114.0 cm |
| výška | 38.0 cm |
| hmotnosť | 9.25 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |