skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Materiál: MDF lakovaná/masívne bukové drevo
Farba: biela/buk
Rozmery väčšieho stolíka (ŠxHxV): 50x50x45 cm
Rozmery menšieho stolíka (ŠxHxV): 40x40x40 cm
Hrúbka materiálu: 1,5 cm
Set dvoch stolíkov
Škandinávsky štýl
Nosnosť väčšieho stolíka: 8 kg
Nosnosť menšieho stolíka: 5 kg
Dodávaný v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 7.00 kg |
| farba | Hnedá |
| materiál | Masív |
| hĺbka | 50.0 cm |
| šírka | 50.0 cm |
| výška | 45.0 cm |