Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Rozkladacia pohovka OTISA
Poslúži aj ako príležitostné spanie. Je rozkladacia, ľahko ju premeníte na lôžko s plochou na spanie 170x105 cm. Čalúnená je neutrálnou sivou látkou, ktorá sa ľahko kombinuje s ďalšími farbami a vzormi. Pohovka stojí pevne na drevených nožičkách. Okrem klasickej pohovky a rozloženého lôžka na spanie ju viete zaistiť aj v relaxačnej polohe. Sklopte trochu operadlo, oveľa lepšie sa vám bude oddychovať pri obľúbenom seriáli či s dobrou knihou v rukách.
Materiál: látka/drevo
Farba: sivá
Rozmery (ŠxHxV): 189x76x89 cm
Plocha na spanie (ŠxD): 170x105 cm
Výška sedu: 43 cm
Hĺbka sedu: 50 cm
Výška chrbtovej opierky: 51 cm
Výška nožičiek: 18 cm
Opierka na ruky (ŠxH): 12x64 cm
Nosnosť: 160 kg
Možnosť zaistiť operadlo aj v relaxačnej polohe
Prešívané operadlo
Súčasťou sú dva vankúše v podobe valca
S nožičkami
Dodávané v demonte
Pozrite si celú našu ponuku pohoviek OTISA
| farba | Sivá |
|---|---|
| hĺbka | 76.0 cm |
| materiál | Látka |
| šírka | 189.0 cm |
| výška | 89.0 cm |
| hmotnosť | 36.50 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |