skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Regál I-05
Korpus hrubý až 48 mm,
hrúbka materiálu zvyšné časti: 16 mm,
úchytky kovové
Materiál DTD laminovaná, ABS hrany,
Farebné prevedenie: jaseň svetlý
Rozmery ŠxHxV: 96x42x192 cm
Podsvietená doska z masívneho dreva
Dodávané bez LED osvetlenia
Možnosť dokúpenia LED osvetlenia v cene 30 eur.
Dodávané v demonte.
V našej ponuke nájdete aj ostatné komponenty zo sektorovej zostavy INFINITY
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hmotnosť | 63.00 kg |
| hĺbka | 42.8 cm |
| materiál | Kov |
| šírka | 96.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 192.0 cm |