Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Regál SVION je skvelým doplnkom každej obývačky, predsiene alebo študentskej izby. Je moderný a jedinečný. Vyrobený je z fóliovanej DTD v bielom farebnom prevední. Regál disponuje otvoreným úložným priestorom v podobe 3 políc. Regál dodávame bez boxu. Prázdne police môžete vyplniť jednofarebným alebo vzorovaným boxom. Pre lepšiu stabilitu odporúčame regál pripevniť k stene.
Materiál: DTD fóliovaná
Farba: biely
Rozmery (ŠxHxV):30x28x89 cm
Tri police
Otvorený úložný priestor
Dodávané bez boxov
Odporúčame pripevniť k stene
Montážny materiál na pripevnenie k stene súčasťou balenia
Dodávané v demonte
Regál SVION ponúkame aj vo farebnom prevedení dub.
Regál PRETO je navrhnutý v rovnakom štýle ako regál SVION. Skombinujte ich a vytvorte tak unikátny celok.
| farba | Biela |
|---|---|
| hmotnosť | 8.50 kg |
| hĺbka | 28.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 30.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 89.0 cm |