Na sklade od: 15.05.2026
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Viacúčelový regál v bielej farbe využiteľný najmä ako knižnica BAKI NEW TYP 2
Materiál:DTD laminovaná
Farba: biela
Nosnosť regálu: 18 kg
Rozmery (ŠxHxV): 43x20x115 cm.
Hrúbka materiálu: 12 mm
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 20.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 43.0 cm |
| výška | 115.0 cm |
| hmotnosť | 8.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |