Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Snívate o útulnom nábytku v jednoduchom farebnom prevedení, ktorý zjednotí váš domov? Zostava TOPTY je ideálna voľba. Môžete si z nej poskladať nábytok do obývacej izby, študentskej izby, jedálne, šatne alebo pracovne.
Jednoduchý dizajn vo farbe dub sonoma vnáša do miestnosti čistotu a sviežosť. Okrášlené sú chrómovými úchytmi. Na výrobu bol použitý kvalitný materiál – laminovaná drevotrieska.
Regál 2D1S TOPTY TYP 31 je dvojdverový regál s bohatým úložným priestorom. Vnútorné police skriniek a stredný šuplík poskytujú praktický priestor na uskladnenie vašich vecí.
Materiál: DTD laminovaná
Farba: dub sonoma
Rozmery (ŠxHxV): 40x33x183 cm
Dvojdverová
Poličková
Šuplík
Úložný priestor
Dodávané v demonte.
Pozrite si aj ďalšie komponenty zo sektorového systému TOPTY.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hmotnosť | 34.00 kg |
| hĺbka | 33.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 40.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 183.0 cm |