skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Svoje miesto nájde pri sedačke, pohovke, kresle, ale aj samostatne ako dekorácia. Plát je vyrobený je z MDF, nohy sú z masívu. Kombinácia čiernej a prírodnej farby.
Materiál plát: MDF
Farba: čierna
Materiál nohy: masív
Farba: prírodná
Rozmery (ŠxHxV): 40x40x40 cm
Dodávané v demonte.
| farba | Čierna |
|---|---|
| hĺbka | 40.0 cm |
| materiál | MDF |
| šírka | 40.0 cm |
| výška | 40.0 cm |
| hmotnosť | 2.50 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |