Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Kuchynský systém PROVANCE prináša do vášho domova provensálsky štýl s nádychom pokoja a vidieka, je ideálny pre romantické duše. Dodá vášmu interiéru útulnosť a teplo domova.
Pre provensálsky štýl je typická biela farba nábytku. Dvierka kuchyne PROVANCE sú v prevedení sosna Andersen, zatiaľ čo korpus skrinky je biely. Toto svetlé farebné prevedenie zvýrazňuje tvar nábytku a opticky presvetľuje miestnosť.
Potravinová skrinka D60P je rozdelená na tri časti s dvomi dvierkami. Dvierka sa otvárajú pomocou kovových úchytiek. Skrinka obsahuje kovový kôš s kovaním a priestor pre vstavanú rúru.
Materiál: DTD laminovaná/lišty z MDF
Farba: biela/sosna Andersen
Rozmery (ŠxHxV): 60x58x212 cm
Hrúbka materiálu: 15 mm
Dodávane s kovovým košom s kovaním
Priestor na vstavanú rúru (ŠxHxV): 57x56x59,5 cm
Systém tichého zatvárania dvierok
Ľavé prevedenie
Dodávané v demonte
Cena sektorových skriniek je uvádzaná bez pracovnej dosky a spodnej lišty.
Spodné skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky. Pracovná doska v hrúbke 38 mm - v cene 59 Eur/1 bm. Ku spodným skrinkám je potrebné doobjednať sokel. Cena sokla je 15 Eur/1 bm. Ku každej spodnej skrinke, okrem drezovej D25PZ, je potrebné doobjednať ešte 2 kusy úchytov na sokel - cena 1 Eur/2 kusy.
V našej ponuke nájdete aj ostatné skrinky ku kuchyni PROVANCE.
Ak hľadáte nábytok do obývacej izby,spálne či predsiene v provensálskom štýle, odporúčame sektor PROVANCE z našej ponuky.
| farba | Biela |
|---|---|
| hmotnosť | 57.00 kg |
| hĺbka | 58.0 cm |
| materiál | MDF |
| šírka | 60.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 212.0 cm |