Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Viacúčelová posteľ MAXI NEW je stvorená do detskej či študentskej izby. Má dostatok úložného priestoru. Súčasťou postele sú štyri malé šuplíky, jeden väčší šuplík na kolieskach a jeden úložný box na kolieskach. Úložný box v prípade potreby hravo nahradí nočný stolík. Posteľ je vyrobená z kvalitného lakovaného masívu, vnesie do miestnosti vôňu prírody. Je dodávaná s roštom, avšak bez matraca, ktorý si môžete objednať z našej ponuky.
Materiál: borovicové drevo
Farba: biela s kresbou dreva
Rozmery (ŠxHxV): 204,8x96,5x69 cm
Rozmery lôžka: 90x200 cm
Nosnosť na každé lôžko: 120 kg
Výška po rošt: 38,7 cm
Dodávané s látkovým roštom
Štyri malé šuplíky
Box so šuplíkom
Veľký šuplík
Otvorený box na kolieskach
Úložný priestor
Dodávané bez matracov
Odporúčame zakúpiť matrace z našej ponuky
Dodávané v demonte
| farba | Biela |
|---|---|
| hmotnosť | 53.30 kg |
| hĺbka | 96.5 cm |
| materiál | Masív |
| šírka | 204.8 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 69.0 cm |